Witamy

Ucieczka od zgiełku cywilizacji smakuje w Smołdzinie inaczej. Niebanalnie, tak jak tylko mogłaby sobie życzyć tego natura. Przekrocz bramy ptasiego raju, daj się wciągnąć bagnom w Słowińskim Parku Narodowym, poddaj się wiatrom na szerokiej plaży, pozwól zakręcić sobą nieujarzmionej rzece – poczujesz, że wszystko zaczyna się od nowa.

Śpiew ptaków, czyste powietrze, szumiące drzewa i piękne widoki. Leniwie spędzone godziny w cieniu na leżaku bądź z wędką w ręku nad jeziorem lub rzeką– tak właśnie mija czas na urlopie w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Wasze skołatane nerwy ukoi tu bajkowa cisza i gwiaździste niebo.

Mieszkanie w wygodnym domu, ekologiczne przetwory z domowej spiżarni oraz ryba z własnej wędzarni... Gospodarstwo ,,u Kałuca” to idealne miejsce dla starszych, którzy chcą odpocząć, dla młodych, którzy chcą się wyżyć i dla „średnich”, którzy chcą np. zorganizować zjazd rodzinny.

Miła atmosfera, życzliwość i troska o przebywających na kwaterze turystów to na pewno atuty, które powodują, iż wielu powraca ponownie w to miejsce.